این "موافقت نامه" (از این پس شرایط و ضوابط) حاکم بر روند همکاری و انجام اقدامات سرمایه گذاری توسط شرکت گروه معامله گران ایرانی (از این پس - شرکت) است. و کاربر وب سایت شرکت گروه معامله گران ایران که عضو پروژه شرکت (از این پس - مشتری) می باشد. این قوانین در هنگام ثبت نام در سایت تأیید کامل توسط مشتری می باشد "https: // iraniantraders. org "، که اصلی ترین ابزار ارائه کلیه قابلیت های لازم ، اطلاعات و دسترسی به کلیه خدمات شرکت است. مشتری و شرکت (از این پس Sides) با فرم مندرج در زیر توافق کامل و موافقت می کنند.

1. کلیات

1.1 هر شخص حقیقی در حال حاضر می تواند در سایت عضو شود که به سن قانونی رسیده باشد و طبق قوانین کشور محل اقامت خود و تحت این شرط که فعالیت های مقرر در این سایت با قوانین کشور محل اقامت وی مغایرت نداشته باشد.

1.2 عبور از مراحل ثبت نام در وب سایت شرکت و همچنین همکاری های بعدی از جمله اقدامات سرمایه گذاری ، تنها تصمیمی است که مشتری به طور داوطلبانه و بدون نفوذ خارجی ، اجبار یا تهدید اتخاذ می کند.

1.3 عبور از مراحل ثبت نام در وب سایت واقعیت حقوقی نهایی است و تأیید می کند که مشتری تمام شرایط و ضوابط را بطور کامل و بطور شفاف ("همانطور که هست" می پذیرد). داوطلبانه رضایت خود را از همه نظر اعلام میدارد.

1.4 کلیه مطالب متنی ، صوتی و تصویری موجود در وب سایت "https://iraniantraders.org" ، و همچنین طراحی کل سایت یا قطعات آن (با اصلاحات احتمالی) / یا موارد اضافی ، شامل) موارد دیگر ، اطلاعات و بلوک های اطلاعاتی موجود در وب سایت ، تحت انحصار و مالکیت گروه بازرگانان ایرانی می باشد. استفاده از هرگونه موارد ویدئویی ، آرم شرکت ، موارد متنی ، مقالاتی که در روح و یا محتوای این قوانین قرار نگرفته ، فقط درصورتی ممکن است که چنین استفاده به صورت کتبی با بخش حقوقی شرکت توافق شود.

1.5 مشتری می پذیرد و موافقت می کند که کلیه اطلاعات ، اعم از موارد هویتی ، فیلم ، نظرات و مشخصات که در سایت ثبت شده است (یا که می تواند منتشر شود) درست و دقیق بوده است. مسئولیت احراز اشتباه و خسارت داشتن اکانت های متعدد صرفاً بر عهده مشتری(کاربر) می باشد.

1.6 کلیه اختلافات و سایر اختلافاتی که ممکن است بین طرفین در تعامل با تجارت ایجاد شود ، صرفاً با مذاکره با نتیجه رضایت بخش حل می شود.

2. حقوق و مسئولیت های مشتری

2.1 هنگام عبور از مراحل ثبت نام در پروژه شرکت ، مشتری باید بخش مربوط به فرم ثبت نام سایت را پر کند. مشتری موظف است فقط اطلاعات صحیح ، جاری و واقعی را برای تکمیل صحیح مراحل ثبت نام مشخص کند.

2.2 مشتری اقدامات سرمایه گذاری (ایجاد سپرده) را منحصراً داوطلبانه ، بدون اجبار و به ابتکار شخصی انجام می دهد. مشتری فقط مسئولیت مسئولیت کلیه عواقب احتمالی این اقدامات را بر عهده دارد ، کلیه موقعیت ها را در نظر می گیرد.

2.3 مشتری حق دارد از مشارکت کنندگان جدید به پروژه دعوت کند ، از جمله آنها با همکاری شرکت از طریق موارد تبلیغاتی تهیه شده توسط شرکت ، از طریق پیوندهای منحصر به فرد ارجاع ، و همچنین استفاده از سایر روشهای دیگر اما قانونی و منحصراً مشروع. به عنوان مثال ، استفاده از اینترنت ، پیام رسان ها و ...

2.4 مشتری متعهد می شود كه اطلاعات شخصی خود را ذخیره كند و داده های مجوز (نام كاربری و رمز عبور) كاملاً ایمن بوده و از آنها برای محافظت از این داده ها استفاده می كند.

2.5 موافقت می کند و تأیید می کند که در صورت نقض یک یا چند مورد از این قوانین ، شرکت حق دارد که مجازاتهای مربوطه را که برای هر پرونده احتمالی قابل اجرا است ، به طور یک جانبه در مورد آن اعمال کند.

3. حقوق و مسئولیت های شرکت

3.1 شرکت با استفاده از حساب شخصی Client در سیستم پروژه با تأیید لحظه لحظه مشتری از شرایط و ضوابط آیین نامه شرکت ، امکان دسترسی شبانه روزی به منابع سیستم های اطلاعاتی را به مشتری می دهد.

3.2 شرکت از محرمانه بودن اطلاعات شخصی ارائه شده توسط مشتری و همچنین اطلاعات مربوط به معاملات مالی اطمینان می دهد. اطلاعات مربوط به آن در داده های پایه شرکت ، از جمله در حساب شخصی مشتری ، ذخیره می شود. شرکت تحت هیچ شرایطی اطلاعات ارائه شده توسط مشتری را به نفر سوم ارائه نمی دهد. این شرکت مسئولیت ایمنی داده های ارائه شده را در صورتی که مشتری بطور عمدی یا عمدی ، ناکام یا نتوانسته است از سطح لازم برای محافظت از اطلاعات شخصی ، حساب و یا در شرایطی که مشتری داوطلبانه اطلاعاتی را که دارای ماهیت است ، مراقبت کند ، مسئولیت ندارد..

3.3 این شرکت به مشتری حق می دهد که کلیه شرایط و ضوابط توافق نامه های کاربر را بپذیرد ، و متعهد می شود که کاملاً نکات خود را رعایت کند.

3.4 شرکت دارای حق انجام اقدامات با هدف افزایش سطح آگاهی مشتری از وقایع و فعالیتهای صورت گرفته در شرکتهای پروژه می باشد ، با ارسال مطالب مربوط به اعلان های آدرس پست الکترونیکی مشتری ، درخواست اطلاعات بیشتر را می دهد. ، شرکت های خبری ، اطلاعیه ها و سایر موارد مشابه در فعالیت ها و فرم ها.

4. سرمایه گذاری

4.1 سود تعهدی روزانه و هر ساعت مطابق با پلن خریداری شده در اکانت کاربر به صورت اتوماتیک محاسبه و ثبت می شود.

4.2 مشتری(کاربر) در هر روز میتواند سود خود را برداشت نماید.

میانگین زمان تایید برداشت ها 24 ساعت می باشد.

4.3 ایجاد درخواست برداشت وجوه توسط مشتری بطور مستقل و بدون مشارکت در این شرکت انجام می شود.

4.4 حداقل برداشت بیت کوین 10 دلار و حداقل برداشت پرفکت مانی و دوج کوین 3 دلار می باشد.

4.5 مشتری تایید و موافقت می نماید اگر در هر کدام از موارد ذکر شده کوتاهی نماید، مسئول جبران خسارت سایت خواهد بود.